Sofy

Sofy / nowoczesne meble tapicerowane / wygodne meble do salonu

Narożnik Tagg, sofa rozkładana Rhomb, narożnik Bass i sofa Magma - meble produkowane w polskiej manufakturze. Efekt wielogodzinnej pracy mistrzów-rzemieślników, od wielu lat zajmujących się obróbką drewna i tapicerstwem. Ich uniwersalna forma sprawia, że odnajdą się w każdym wnętrzu,...

Sofy / nowoczesne meble tapicerowane / wygodne meble do salonu

Narożnik Tagg, sofa rozkładana Rhomb, narożnik Bass i sofa Magma - meble produkowane w polskiej manufakturze. Efekt wielogodzinnej pracy mistrzów-rzemieślników, od wielu lat zajmujących się obróbką drewna i tapicerstwem. Ich uniwersalna forma sprawia, że odnajdą się w każdym wnętrzu, od nowoczesnego apartamentu po klasyczny dom podmiejski. Poznaj wygodne meble tapicerowane Scarro Furniture, wyznaczające zupełnie nową jakość wśród mebli do salonu.

Nowoczesne sofy - meble tapicerowane dla szukających pełni komofortu

Sofa coraz częściej stanowi centrum życia towarzyskiego i rodzinnego. Nie ma w tym nic złego! Ważne by czas relaksu, spędzany na niej był komfortowy. Nasze sofy odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi. Nie zapomnieliśmy o wygodzie. Wybór ostatecznych form wszystkich sof i narożników z oferty Scarro Furniture poprzedziły wielogodzinne testy. W celu zapewnienia Wam pełnej wygody na długie lata wygraliśmy łatwozmywalne tkaniny, które nie wycierają się i są niezwykle łatwe, w konserwacji i utrzymaniu, w czystości. Pracujemy na wzornikach renomowanej firmy Fargotex. Zależy nam na Twoim maksymalnym zadowoleniu, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej niestandardowe zamówienie. Nasza manufaktura ma w tym doświadczenie. Z połączenia narożników i sof rozkładanych Scarro mogą powstać stylowe komplety wypoczynkowe, które pomieszczą dużą ilość osób. Wiemy, ze kanapa do salonu musi być nie tylko piękna ale i wytrzymała. W naszej ofercie znajdziecie meble rozkładane, które mogą pełnić rolę dodatkowego łóżka do spania, w przypadku gdy odwiedzają Was goście. Meble Scarro Furniture to solidna konstrukcja i ekologiczne wypełnienie. Nasze meble nadają się do użytku dla alergików i osób stawiających na rozwiązania proekologiczne. Klienci biznesowi chwalą je za wysoką trwałość, zdobią wiele recepcji w najbardziej stylowych biurach, które regularnie odwiedza duża ilość osób.

Sofa z franc. ottomane opanowała salony całego świata, od Bangkoku przez Warszawę aż po Nowy Jork. Na przestrzeni wieków przybierała formę kamiennej łatwy lub wzorzystej tureckiej kanapy, inspirowanej orientem. Sofy Scarro Furniture szanują dorobek historii lecz jako młodzi-gniewni wyznaczają zupełnie nowy, wyższy poziom komfortu wśród mebli tapicerowanych.

Meble wypoczynkowe Scarro Furniture realizują szwedzką filozofię "logen" - "nie za dużo, nie za mało", są akurat, w sam raz dla Ciebie! Łączą piękno, ponadczasową formę i iście skandynawskiego ducha, są wiernymi towarzyszami życia codziennego sprzyjającymi odpoczynkowi.

Więcej

Sofy Jest 79 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów