Fotele

Fotele / krzesła do salonu / tapicerowane meble nowoczesne

Projektując fotele Scarro Furniture postanowiliśmy dać Wam jak najwięcej możliwości. Wiemy, jak różne bywają Wasze wnętrza i jak wiele funkcji muszą pełnić niektóre meble. Postanowiliśmy przedstawić Wam wygodne, tapicerowane krzesła, które będą prawdziwą ozdobą nowoczesnych salonów. Wśró...

Fotele / krzesła do salonu / tapicerowane meble nowoczesne

Projektując fotele Scarro Furniture postanowiliśmy dać Wam jak najwięcej możliwości. Wiemy, jak różne bywają Wasze wnętrza i jak wiele funkcji muszą pełnić niektóre meble. Postanowiliśmy przedstawić Wam wygodne, tapicerowane krzesła, które będą prawdziwą ozdobą nowoczesnych salonów. Wśród foteli znajdziecie modele wyposażone w praktyczne podłokietniki, minimalistyczne fotele o prostej formie oraz wygodne, obszerne fotele wypoczynkowe, dla szukających maksymalnego komfortu.

Wygodne fotele produkowane w polskiej manufakturze.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach trudno jest prawdziwie się odprężyć. Wysokie tępo życia wymusza na nas szukanie rozwiązań, które umożliwią nam szybki relaks. Fotele od Scarro Furniture powstały, by towarzyszyć Ci w życiu rodzinnym, towarzyskim i w razie potrzeby dać wytchnienie w swoich wygodnych ramionach. Fotele Scarro mają wypełnienie wysokiej klasy, nie odkształcają się nawet po wielu latach, od momentu zakupu. W celu jak najlepszego dopasowania ich do aranżacji salonu czy przestrzeni komercyjnej, jesteśmy w stanie wyprodukować je w kolorystyce, jaką sobie tylko zamarzysz. Sprawdziliśmy wiele tkanin i wybraliśmy ofertę renomowanego producenta - Fargotex. Te łatwozmywalne, odporne na ścieranie tkaniny sprawiają, że solidna konstrukcja zyskuje luksusowy wygląd. Oferta Scarro to fotele uniwersalne, mogące pełnić rolę mebli wypoczynkowych jak i krzeseł do ustawienia przy designerskim stole. Większość naszych foteli nawiązuje do duńskiej, minimalistycznej estetyki. Tworzone według zasady "mniej znaczy więcej" urzekają klasyczną i ponadczasową formą. Nie zmienia się tego, co wygląda idealnie - forma modeli Dutch to nie moda czy rodzaj krzesła to ponadczasowy kanon piękna, który uczyni Twoje wnętrze wyjątkowym. Za sprawą solidnych nóg i drewnianej konstrukcji nasze meble sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nie straszne im kinderballe czy użytkowanie w często uczęszczanych przestrzeniach użyteczności publicznej.

Fotel, stateczny towarzysz codziennego życia, w którego ramionach ukryjesz się z ulubioną książką lub kieliszkiem wina. W jego ramionach zapomnisz o całym świecie i w krótkim czasie, za pomocą myśli znajdziesz się na innej planecie lub bezludnej wyspie - zakres kierunków podróży? Nieograniczony!

Fotele Scarro Furniture: bezpieczna przestrzeń do relaksu w nowoczesnym wnętrzu.

Więcej

Fotele Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów